Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Sonnenhäusle, Immenstadt im Allgäu

Snadná online rezervace Sonnenhäusle a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Immenstadt im Allgäu bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Sonnenhäusle (Prázdninové domy), ubytování Immenstadt im Allgäu, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Sonnenhäusle. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Sonnenhäusle může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Sonnenhäusle se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Sonnenhäusle vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Sonnenhäusle (Prázdninové domy), Immenstadt im Allgäu

Luitharz 4 1/2, Immenstadt im Allgäu, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Sonnenhäusle
Sonnenhäusle 1Sonnenhäusle 2Sonnenhäusle 3Sonnenhäusle 4Sonnenhäusle 5Sonnenhäusle 6Sonnenhäusle 7Sonnenhäusle 8Sonnenhäusle 9Sonnenhäusle 10Sonnenhäusle 11

Situated in Immenstadt im Allgäu, within 5 km of Mittagbahn, Sonnenhäusle is an accommodation offering mountain views. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a terrace.

The holiday home includes 4 bedrooms, a bathroom, a seating area, and a kitchen. Free private parking is available at Sonnenhäusle.

The accommodation offers a barbecue. Sonnenhäusle features a garden and sun terrace.

The nearest airport is Memmingen Airport, 44 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Sonnenhäusle)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Hlídané parkoviště

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Sonnenhäusle)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Sonnenhäusle)

Informujte prosím Sonnenhäusle o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.